fbpx

פילאטיס-כל הסיבות להתחיל כעת

לנשים, נערות וילדות.

פילאטיס משפר את הכושר הפיזי

פילאטיס הוא תרגול מצוין לשיפור הכושר הפיזי. תרגול פילאטיס עוזר לחזק את השרירים ולשפר את הגמישות. בנוסף, תרגול הפילאטיס משפר את היציבה והאיזון של הגוף ומפחית את הסיכוי לפציעות.

פילאטיס מפחית כאבים בגב

פילאטיס יכול לסייע בהפחתת כאבי גב. התרגול מתמקד בחיזוק השרירים העמוקים של הגב, שכן חוליות אלו מצטיינות בתפקודן לתמיכה בגב. תרגול פילאטיס יכול גם לעזור למגר את הסיכוי לפציעות גב.

פילאטיס משפר את הנשימה

תרגול הפילאטיס מתמקד גם בתרגילי נשימה ומסייע לשיפור הנשימה. זה מאפשר לגוף לקבל יותר חמצן ולשפר את התפקוד של הגוף במהלך פעילות פיזית.

פילאטיס משפר את הגמישות ומחזק שרירים פגועים

תרגילי פילאטיס נועדו לשפר את הגמישות על ידי מתיחה והארכת שרירים. גמישות חיונית לשמירה על ניידות ומניעת פציעות. ניתן לשנות תרגילי פילאטיס כדי להתמקד בקבוצות שרירים ספציפיות, מה שהופך אותו לתרגיל יעיל לשיפור הגמישות.תרגול הפילאטיס גם יכול לסייע לשיפור התאוששות השרירים לאחר פציעה.תרגילי פילאטיס משפרים זרימת דם לשרירים וכך עוזרים להם להתאושש .

פילאטיס מפחית מתח וחרדה

תרגילי פילאטיס מתבצעים בסביבה רגועה ונינוחה, מה שעוזר להפחית מתח וחרדה. פילאטיס מתמקד גם בטכניקות נשימה, המסייעות להרגעת הנפש ולשיפור הרפיה. תרגול קבוע של פילאטיס יכול לעזור לשפר את הבריאות הנפשית ולהפחית את רמות הלחץ.

פילאטיס משפר את האיזון ויציבות הגוף וכן שיווי משקל

יציבות לקויה של הגוף עלולה להוביל לכאבי גב, צוואר,רגליים ועוד. תרגילי הפילאטיס מתמקדים בשיפור יציבות הגוף על ידי חיזוק שרירי הליבה, מה שעוזר לתמוך בעמוד השדרה ולשפר את איזון הגוף. פילאטיס גם משפר את המודעות לגופך,וכך עוזר לך לשמור על עמידה נכונה לאורך כל היום.פילאטיס גם משפר שיווי משקל שחיוני למניעת נפילות ולשיפור הביצועים האתלטיים.

פילאטיס מתאים לכל אדם

בין אם אתה ספורטאי מתחיל או מנוסה, פילאטיס יכול להיות מותאם אישית לרמת הכושר שלך. ניתן לשנות את תרגילי הפילאטיס כך שיהיו פחות או יותר מאתגרים, מה שהופך אותו לאימון אידיאלי עבור אנשים בכל הגילאים ובכל רמות הכושר.

שאלות נפוצות

השאלות שבדרך כלל נשאלות

מה זה פילאטיס?

פילאטיס הוא מסורת תרגול פיזי המתמקדת בשימוש בכוח הגוף לחיזוק השרירים העמידים והגמישים באופן מפוקס ומתוכנן. התרגול מבוסס על מיתודולוגיית "שליטה מתוך הלב", המתארת תנועות מתואמות בכלי התנועה כמו כדור או מכשיר החיטוב. המטרה העיקרית של פילאטיס היא לחזק את הגוף ולשפר את המודעות הגופנית והנפשית.

מהם התרגילים העיקריים בפילאטיס?

 פילאטיס כולל מגוון רחב של תרגילים, אך התרגילים העיקריים הם אלו שעובדים על חיזוק השרירים המרכזיים והעמידים של הגוף, ומתמקדים בשליטה ובניהול התנועה על ידי הלב. תרגול פילאטיס כולל תרגילי חיזוק לשרירי הגב והבטן,תרגילי מתיחה לשרירים העמידים והגמישים, תרגילי כושר ותנועה לפיתוח מודעות גופנית ואיזון.

מהו ההבדל בין פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן

פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן הם שתי גישות שונות לתרגול פילאטיס.פילאטיס מכשירים מתבצע במכשיר מיוחד, ה-Reformer, שמאפשר לבצע תרגולים מגוונים. בפילאטיס מזרון התרגול מתבצע על מזרון רך ונוח ומשתמש במשקל הגוף ובכלים כמו כדורי יוגה.בסטודיו שלנו אנו משתמשים בשיטת פילאטיס מזרן.

כמה פעמים בשבוע צריך לעשות פילאטיס?

 התדירות המומלצת לתרגול פילאטיס היא 2-3 פעמים בשבוע, כל פעם לפחות 30 דקות. ככל שהמתאמן מתקדם ומתחזק, ניתן להגדיל את התדירות ולהוסיף תרגילים קשים יותר. חשוב לציין שכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, חשוב לבצע את התרגולים בצורה נכונה ובהתאם להוראות המתאמן. עם זאת, חשוב להיזהר מפציעות ולא לגזום בתרגולים יותר מדי. 

מי יכול לעשות פילאטיס?

 פילאטיס מתאים לכל אדם, ללא קשר לגיל, מין או רמת הכושר הפיזי. התרגול מתאים לאנשים שמחפשים תרגול פיזי ברמה נמוכה או גבוהה, כאשר ניתן להתאים את התרגול לצרכי האישיים של המתאמן. כמו כן, פילאטיס מתאים לאנשים שסובלים מכאבי גב וצוואר, ולאנשים שרוצים לפתח מודעות גופנית ולשפר את הגמישות שלהם.פילאטיס מתאים לכל אדם, ללא קשר לגיל או רמת הכושר הפיזי. התרגול ניתן להתאים לצרכי האישיים של המתאמן.מתאים לאנשים שסובלים מכאבי גב וצוואר.

האם פילאטיס מתאים לנשים בהריון?

כן, פילאטיס מתאים לנשים בהריון ומספק להן מגוון יתרונות פיזיים ונפשיים. התרגול מסייע לנשים בהריון לחזק את השרירים הקשורים ללידה, לפתח מודעות נשימה נכונה ולשפר את הגמישות. עם זאת, חשוב להיזהר ולא לעשות תרגולים קשים מדי ולעקוב אחרי הוראות המתאמן בכל עת. כמו כן, חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל לפני התחלת התרגולים על מנת לוודא שאין בעיות רפואיות שעשויות להשפיע על התרגולים.חיזוק שרירי הגב ליציבה נכונה. הגמשת השרירים לשיפור היכולות היומיומיות וללידה קלה יותר. עבודה על שרירים פנימיים, כמו שרירי רצפת האגן שנחלשים מאד בזמן ההריון ולאחר הלידה וגורמים לבעיות שונות שניתן לשפר ואף להעלים באמצעות אימון מתאים ונכון.​

האימונים המובילים אצלנו

יוגה

אימון אנאירובי שליו ומהנה העובד על כל שרירי הגוף, מרגיע את הנפש באמצעות אימון, ריכוז מחשבות ונשימות.
מתאים לכל הנשים הרוצות לחזק את שרירי הגוף והיציבה, לשפר גמישות, לשקם בעיות גב, כאבי צוואר ברכיים ומפרקים.

TRX

בין כל יתרונותיו הרבים, הבולט ביותר הוא הניידות והפשטות ההתקנה שלו בכל מקום. מגוון רחב של תרגילי TRX בעמידה, בשכיבה וכן בתלייה. לצד חיזוק כל שרירי הגוף המרכזיים, כגון שרירי הרגליים ופלג הגוף העליון, מתאפשר שילוב של אימוני כוח פונקציונאליים וחיזוק של כל השרירים.

זומבה

אימון שכולו כייף והנאה, מעורר ומלא אנרגיה, המשלב תנועות נמרצות של צעדי אירובי בסיסיים בשילוב צעדי ריקוד לטיני בקומבינציה. שיעור משחרר כייף ומהנה!
מתאים לנשים ונערות שרוצות להנות ולהשתחרר, מתאים גם לבעלות כושר וגם לכאלו שמעוניינות לבנות כושר וסיבולת לב ריאה.

אימוני כח

אימון העובד על חיזוק ומיצוק השרירים, באמצעות התנגדות והפעלת כח בכדי ליצור מבנה גוף מאוזן, סימטרי וחטוב. האימון מתבצע בליווי אביזרים ואלמנטים כגון משקולות, קטלבל, כדורי כח, פיטבול, אוברבול ורצועות TRX.
מתאים לנשים בעלות כושר שרוצות למקסם את הכושר שלהן, להתחטב ולחזק את הגוף.

סדנת אגן ובטן שטוחה

אימונים העובדים על חיזוק איזור האגן והירכיים, שרירי הבטן והמותניים, בליווי עזרים כמו גומיות, כדורים, משקולות ועוד.

מתאים לנשים שרוצות להצר היקפים ולחזק את אזור האגן, שרירי הבטן והמותניים.

אימון מחזורי

אימון תחנות כאשר בכל תחנה עובדים על קבוצת שרירים אחרת באמצעות תרגילים שונים בצורה מחזורית. האימון משפר סיבולת שריר וסיבולת לב ריאה.

מתאים לנשים ונערות שרוצות לשפר את הכושר והסיבולת שלהן.

אימון פונקציונאלי

אימון הנועד לדמות פעילות יומיומית וליעל אותה במינימום זמן, באמצעות תרגילים כמו כפיפות, דחיפות, הליכות ועוד.

מתאים לנשים שרוצות שרוצות לשפר את הכושר והתפקוד היומיומי שלהן.

טאבטה

אימון אינטרוולים (מרווחים), בעצימות גבוהה מתבצע באופן של 20 שניות עבודה ו-10 שניות מנוחה, בסבב של 4 דקות לכל תרגיל.

מתאים לנשים בעלות כושר שרוצות למקסם את הכושר והסיבולת שלהן.

מובילייטי

אימון מתיחות, העובד על הגדלת טווח תנועה. פיתוח גמישות מתאים לכל מי שמתעמלת ומעוניינת למקסם את
תוצאות האימונים.

סטודיו טלי בן רובי רחוב אילת 36 חולון – במרכז המסחרי נאות רחל.​

מי אנחנו

שמי טלי בן רובי ואני מתעמלת מאז שאני זוכרת את עצמי. הייתי מדריכת כושר קרבי בצה"ל ואני בעלת ..

היתרונות שלנו

קיימים משנת 2009

דירוג 4.7 בגוגל עם כמאה ביקורות

עומדים בסטנדרט הגבוה בתחום הבריאות והספורט

סטודיו מרווח בעל שני אולמות

מורות מנוסות ומקצועיות

הסדר חניה בחניון צמוד

שמרטפית בוקר

לנשים, נערות וילדות בלבד

אורלי סמירה
אורלי סמירה
2023-03-26
הסטודיו של טלי מאובזר ומסודר, מקום חדש שנעים להתאמן בו, מעוצב בטוב טעם, בעלת הסטודיו טלי, הינה אשה מדהימה ונעימה שקשובה למתאמנות תמיד, יצירתית וזורמת המאמנות מקצועיות ומהשורה הראשונה האוירה בסטודיו היא ביתית יש מגוון רחב של אימונים שמתאים לכל גיל סגנונות שונים ומגוונים האימונים תמיד מפתיעים ולא חוזרים על עצמם יש מערכת שעות גמישה ורחבה כזו שיכולה להתאים לכל אשה ולאחרונה נפתח גם אימון לגברים, אני מתאמנת בסטודיו שנים ומאד מרוצה, וגם בנותיי ולאחרונה גם בעלי הצטרף ממליצה בחום.
Aviva Raf
Aviva Raf
2023-03-26
Very good
Shiri Shmo
Shiri Shmo
2023-03-26
סטודיו מצויין עם מגוון חוגים לנשים ולילדות באווירה ביתית...... מומלץ מאוד!!
sivan siman tov
sivan siman tov
2023-03-26
אינטמי , נעים ומשפחתי ♥️

אילת 36 חולון, במרכז המסחרי נאות רחל

מלאי פרטייך וקבלי קופון
לשיעור נסיון

טלי בן רובי מרכז ספורט לנשים

קבלי קופון 50% הנחה
לשיעור ניסיון

פתחי צאט
צריכה עזרה? אנו פה
הי את צריכה עזרה?נשמח לענות על כל שאלה